производ

категории

во врска со

компанијата

InnoStrate Покажи е професионална компанија за производство на опрема покажувајќи со повеќе од 8 години искуство и клиенти satisfiction.
Ние сме специјализирани во дизајн и производство на индустриски водечки кварц камен прикажување на производи, како што стои, лавици, примерок книги, примерокот кутии итн и други додатоци со завршено брендирање решенија за клиентите. Нашите креативни дизајнери и вешти структура тим инженери секогаш се страстни за справување со предизвиците, со што иновативен концепт сигурен и изводливо, тоа ти го дава врвот класа на производи со висок допирање на услуги на клиентите и задоволството.

Да блесне вашиот камен, изберете InnoStrate.

Прочитај повеќе
Види се

зошто

изберете нас
 • Со висок квалитет, прифатлива цена, навремена испорака и кориснички и персоналните услуги да им помогне на клиентите се постигне успешно своите цели, нашата компанија го доби пофалби во домашните и на странските пазари. Купувачите можат да се чувствуваат слободни да не контактирате.

  We not only have our own factories, complete production lines and well-trained workers.In addition, we offer the convenience of making prototypes for you before placing an order.

  So that our customers can consider whether to place an order after getting the prototype, and  eliminate your concerns about product quality at the same time.

 • Нашиот тим добро знае на барањата на пазарот во различни земји, и е способен да обезбеди високо квалитетни производи по најповолни цени на различни пазари. Нашата компанија веќе формира стручни, креативни и одговорен тим за развој на клиенти со принципот на мулти-победа.

најновите

Вести

 • 19-10-18
  How to choose the right stone protection products
 • 19-10-12
  Stone conservation related concepts
 • 19-10-09
  How to prevent cracking when using quartz stone countertops
 • 19-10-08
  Common stone problems deal with early treatment
WhatsApp Online Chat !